Lexmark 200XL Magenta - Doublepack


100% nowy atramentowy kartridż przeznaczony do drukarek Lexmark


2 x 32 ml. / 2 x 1 600 stron


Kraj pochodzenia tuszu: Szwajcaria


20 - 50 sztuk w magazynie
20  - 50 sztuk w magazynie

Cena standardowa: 134,09 zł

Promocja Cena netto 90,65 zł Cena brutto 111,50 zł

Towar dostarczamy bezproblemowo w ciągu 1-2 dni roboczych

Masz pytanie? Skorzystaj z naszego internetowego komunikatora lub zadzwoń (0048) 22 125 34 59

U nas kupisz tylko towary z gwarantowaną jakością, z którymi nie będziesz miał żadnego problemu

Towar może być zwrócony w ciągu 10 dni roboczych bez podania przyczyny

Opis produktu
Szczegóły

LEXMARK 200XL twinpack magenta

 

Purpurowa kaseta atramentowa, dzięki której osiągniesz najwyższą jakość wydruku, taką samą jak w przypadku oryginalnej kasety.

Kaseta jest 100% nowa, z nowych chipem, który podaje drukarce dokładne informacje o poziomie tuszu w kasecie- jesteśmy pierwszą firmą na Słowacji, która oferuje sprawdzone atramentowe kasety działające absolutnie bezproblemowo. Z naszymi kasetami nie będziesz miał problemu w czasie instalacji wkładu lub przy każdym włączeniu drukarki, kiedy drukarka zaczyna zgłaszać utratę gwarancji, spowodowaną korzystaniem z używanej atramentowej kasety, która według drukarki jest pusta.


Powody, dla których warto kupić tą kasetę u nas:

Głównym powodem do wybrania naszej kasety jest pochodzenie tuszu. Tusz jest produkowany w Szwajcarii a nie w Chinach. Główna różnica między szwajcarskim a chińskim tuszem polega na tym, że Chińczycy produkują tani tusz na bazie wody, który nie zapewnia odpowiedniej trwałości i nasycenia kolorów, w przeciwieństwie do szwajcarskiego tuszu, używanego w naszych kasetach, wytwarzanego na bazie pigmentu (podobnie jak w oryginalnych kasetach), co gwarantuje nieporównywalnie wyższą jakość i trwałość wydruku.

Kolejnym, niemniej ważnym powodem, aby kupować atramentowe kasety u nas, jest to, że nie sprzedajemy 100% nowych chińskich podróbek, które są podatne na uszkodzenia, i z którymi Twoja drukarka traci gwarancję, ale sprzedajemy kasety europejskiego pochodzenia z tuszem wyprodukowanym w Szwajcarii, z którymi nie grozi utrata gwarancji ani inne problemy związane z używaniem nieoryginalnych kaset.

Ostatnim, ale równie ważnym powodem jest fakt, że nasze kasety nie naruszają zarejestrowanych patentów producentów oryginalnych tuszy, jak to jest w przypadku 100% nowych chińskich kaset. W całej Europie obowiązuje ścisły zakaz sprzedaży kaset, które nie respektują patentów oryginalnych producentów.

Nasza firma jako pierwsza na Słowacji oferuje alternatywę – 100% nowe kasety drukujące, które respektują patenty, wykorzystują wysokiej jakości tusz pigmentowy wyprodukowany w Szwajcarii i posiadają funkcję wyświetlania poziomu tuszu w kasecie drukującej.

U nas nie spotka Cię to, co w innych tanich i niskiej jakości sklepach internetowych – gdzie obiecują dużą pojemność tuszu, którą nie jesteś w stanie skontrolować, ponieważ tanie chińskie i polskie kasety nie posiadają nowego chipu, ale używają chip wyjęty z oryginalnej kasety, zresetowany i zamontowany do ponownie napełnionej kasety.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Numer identyfikacyjny 652200001
Gwarancja 36 miesięcy
Typ akcesoria Nieoryginalny
Rodzaj tonera Nieoryginalny wkład atramentowy
Barwa druku Magenta
Kompatybilność

Produkt jest przeznaczony do następujących drukarek:

Recenzje
Napisz własną recenzję
Oceniasz product: Lexmark 200XL Magenta - Doublepack
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Jakość
Twoja ogólna ocena
Dostawa

Firma kurierska GLS

Przesyłki realizowane przy pomocy firmy GLS. Towar dostarczamy w ciągu 24 godzin. Kurier firmy GLS przed dostawą skontaktuje się z Państwem telefonicznie, żeby poinformować, że jest w drodze. W przypadku wyboru płatności „za pobraniem” zapłacą Państwo za towar gotówką przy jego odbiorze.

Koszty wysyłki = 19 zł.

Jeżeli towar został już wysłany i chcą Państwo dowiedzieć się, gdzie znajduje się przesyłka albo dostać telefoniczny kontakt do kuriera, który ją przywiezie lub zmienić miejsce doręczenia przesyłki itp.- prosimy o skontaktowanie się z dyspozytorem GLS pod numerem telefonu +48 804 262 262.

Śledzenie przesyłki według numeru do śledzenia jest możliwe TUTAJ.

 

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 160 zł dostawa gratis.

GLS
Formy płatności

 

Za pobraniem

Płatność „za pobraniem” oznacza, że zapłacą Państwo za zamówiony towar w chwili jego dostarczenia przez przewoźnika wskazanego przy zawieraniu umowy. Może nim być każda z firm przewozowych, z którymi współpracujemy (GLS)

 

Przedpłata przelewem

Przedpłaty za towar można dokonać na podstawie potwierdzenia zamówienia. Potwierdzenie zamówienia zostanie wysłane emailem natychmiast po złożeniu przez Państwa zamówienia w sklepie internetowym (nie pobieramy dodatkowych opłat za płatności międzynarodowe itp.). Jak tylko płatność  pojawi się na koncie wyślemy Państwu zamówiony towar i poinformujemy o tym wiadomością email. Płatność za towar powinna być wykonana  nie później niż w ciągu 5 dni roboczych. 

 

Płatność za pomocą systemu płatności elektronicznej PayPal

Jeśli posiadają Państwo  konto na www.paypal.com możecie  wybrać również tę metodę płatności. Po wybraniu tej opcji i złożeniu zamówienia zostaną Państwo przekierowani na portal www.paypal.com, gdzie pojawi się wstępnie wypełniony formularz płatności. Po wpłynięciu płatności na nasze konto Państwa przesyłka zostanie przygotowana i wysłana w trybie preferencyjnym- zazwyczaj  tego samego dnia roboczego.

Więcej o płatności przez PayPal TUTAJ

 

Opłacenie faktury

Ta możliwość jest dostępna dla wszystkich instytucji państwowych, samorządów, szkół itp. Przy składaniu zamówienia należy wybrać jako sposób płatności "przedpłata przelewem"  oraz w polu uwagi wpisać „opłacenie faktury”. Nasz konsultant zadzwoni do Państwa w celu ustalenia terminu płatności.