Higiena

Produkty 1 do 20 z 124

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Tork Matic® miękki ręcznik w roli Advanced

  Zaskocz gości miękkim ręcznikiem do rąk w roli Tork Matic® Advanced. Skutecznie suszy dłonie i wyróżnia się atrakcyjnym dekorem w kształcie szarego listka. Rolki pasują do Tork Matic® dozownika do ręczników w roli, stworzonego z myślą o łatwej konserwacji w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Oszczędza czas i ogranicza zużycie dzięki dozowaniu odcinek po odcinku.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 166,67 zł Cena brutto 205,00 zł

 • Tork Matic® niebieski ręcznik w roli Advanced

  Tork Matic® niebieski ręcznik w roli Advanced jest dopuszczony do kontaktu z żywnością, co czyni go idealnym produktem do czyszczenia stanowisk pracy w środowisku gastronomicznym. Rolki pasują do Tork Matic® dozownika do ręczników w roli, stworzonego z myślą o łatwej konserwacji w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Oszczędza czas i ogranicza zużycie dzięki dozowaniu po jednym odcinku.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 182,93 zł Cena brutto 225,00 zł

 • Tork Matic® ręcznik w roli zielony Advanced

  Tork Matic® ręcznik w roli zielony to gruby i chłonny produkt, który skutecznie suszy dłonie. Ręcznik pasuje do dozownika do ręczników w roli Tork Matic®, stworzonego z myślą o łatwej konserwacji w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Oszczędza czas i ogranicza zużycie dzięki dozowaniu zawsze po jednym odcinku.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 150,41 zł Cena brutto 185,00 zł

 • Tork Matic® ekstra długi ręcznik w roli

  System dozowania ręczników w roli Tork Matic® (H1) charakteryzuje się dużą pojemnością – idealną dla łazienek o dużym natężeniu ruchu w obiektach takich jak szkoły czy lotniska.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 264,23 zł Cena brutto 325,00 zł

 • Tork papier toaletowy jumbo miękki Premium

  System Tork Jumbo oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Rolka jumbo oferuje znacznie więcej papieru toaletowego niż zwykła rolka. Tork papier toaletowy jumbo miękki Premium, 2-warstwowy zapewnia wysoką jakość, miękkość i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 142,28 zł Cena brutto 175,00 zł

 • Tork papier toaletowy jumbo Advanced

  System Tork Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy jumbo Advanced, 2-warstwowy łączy korzystną cenę i wydajność. To idealne rozwiązanie dla łazienek o dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 93,50 zł Cena brutto 115,00 zł

 • Tork papier toaletowy jumbo Universal, 1-warstwowy

  System Tork Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Papier toaletowy Tork Jumbo Universal, 1-warstwowy spełnia podstawowe potrzeby w niewygórowanej cenie i sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 72,36 zł Cena brutto 89,00 zł

 • Tork papier toaletowy Mini Jumbo miękki Premium

  System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Papier toaletowy Tork Mini Jumbo miękki Premium, 2-warstwowy zapewnia doskonały wygląd, miękkość i wydajność. Polecany do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 166,67 zł Cena brutto 205,00 zł

 • Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced

  System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced, 2-warstwowy łączy przystępną cenę i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 109,76 zł Cena brutto 135,00 zł

 • Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced, 1-warstwowy

  System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced, 1-warstwowy łączy przystępną cenę i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 109,76 zł Cena brutto 135,00 zł

 • Tork - papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek ekstra miękki - Premium – 4 warstwy

  Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki Tork miękkiemu papierowi toaletowemu w rolce konwencjonalnej. Ten niebywale miękki papier toaletowy zapewnia luksusowy wygląd i dotyk oraz doskonałą wydajność. Sprawdzi się w eleganckich łazienkach w hotelach i biurowcach.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 96,75 zł Cena brutto 119,00 zł

 • Tork Soft Conventional Toilet Roll – papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek miękki Premium – 3 warstwy

  Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki Tork miękkiemu papierowi toaletowemu w rolce konwencjonalnej. Ten miękki papier toaletowy zachwyca wyglądem i dotykiem, jest wydajny i sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 121,14 zł Cena brutto 149,00 zł

 • Tork papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek miękki Premium – 3 warstwy

  Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki papierowi toaletowemu Tork Premium. Ten miękki papier toaletowy zachwyca wyglądem i dotykiem, jest wydajny i sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 109,76 zł Cena brutto 135,00 zł

 • Tork - papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek Universal – 2 warstwy

  Uniwersalny papier toaletowy Tork do dozownika z automatyczną zmianą rolek zaspokaja podstawowe potrzeby i stanowi oszczędne rozwiązanie dla łazienek o małym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 105,69 zł Cena brutto 130,00 zł

 • Tork Mid-size ekstra miękki papier toaletowy, 3 warstwowy

  Dozownik Tork do papieru toaletowego Mid-size w średnich rolkach to nowoczesne i wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Papier toaletowy Tork w średnich rolkach ekstra miękki Premium oferuje luksusowy wygląd i dotyk oraz doskonałą wydajność.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 199,19 zł Cena brutto 245,00 zł

 • Tork Mid-size miękki papier toaletowy, 2-warstwowy

  Dozownik Tork do papieru toaletowego Mid-size w średnich rolkach to nowoczesne i wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Papier toaletowy Tork w średnich rolkach miękki Premium oferuje luksusowy wygląd i dotyk oraz doskonałą wydajność.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 174,80 zł Cena brutto 215,00 zł

 • Tork Mid-size papier toaletowy, 2-warstwowy

  Dozownik Tork do papieru toaletowego Mid-size w średnich rolkach to nowoczesne i wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Papier toaletowy w średnich rolkach miękki Advanced to idealne połączenie atrakcyjnej ceny i wydajności.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 150,41 zł Cena brutto 185,00 zł

 • Tork Mid-size papier toaletowy

  System dozowania średnich rolek papieru toaletowego Tork (T6) to gwarancja, że nigdy nie zabraknie Ci papieru. Sprawdza się w miejscach o średnim natężeniu ruchu oraz lokalach, które przywiązują szczególną wagę do kwestii designu i komfortu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 150,41 zł Cena brutto 185,00 zł

 • Tork SmartOne® papier toaletowy w roli

  System dozowania papieru toaletowego w roli Tork SmartOne dozuje pojedyncze odcinki, redukując zużycie nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych dozowników do papieru toaletowego w roli jumbo, co przekłada się na więcej wizyt na rolkę. Pojemne rolki papieru toaletowego Tork SmartOne Mini sprawdzą się w wymagających łazienkach o niskim, średnim i wysokim natężeniu ruchu – w zależności od wybranego dozownika Tork SmartOne Mini.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 101,63 zł Cena brutto 125,00 zł

 • Tork SmartOne® mini papier toaletowy w roli

  System dozowania papieru toaletowego Tork SmartOne mini dozuje pojedyncze odcinki, redukując zużycie nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych dozowników z rolką jumbo, co przekłada się na więcej wizyt na rolkę. Pojemne rolki papieru toaletowego Tork SmartOne Mini sprawdzą się w wymagających łazienkach o niskim, średnim i wysokim natężeniu ruchu – w zależności od wybranego dozownika Tork SmartOne Mini.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 126,02 zł Cena brutto 155,00 zł

Produkty 1 do 20 z 124

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5