Tork - Papier toaletowy

Produkty 1 do 20 z 38

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Tork płyn do czyszczenia deski sedesowej

  Tork płyn do czyszczenia deski sedesowej gwarantuje dobre wrażenia i komfort użytkowników łazienki. Zapewnij większą higieniczność toalety – wystarczy jedna porcja płynu do czyszczenia deski sedesowej i jeden odcinek papieru toaletowego. Pasuje do łatwego w użyciu Tork mini dozownika do mydła w płynie. 

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 36,95 zł Cena brutto 45,45 zł

 • Tork papier toaletowy w składce Advanced

  System dozowania papieru toaletowego Tork w składce zapewnia higieniczne dozowanie pojedynczych odcinków, które ogranicza odpadki i koszt konserwacji. Tork papier toaletowy w składce Advanced to idealna równowaga między ceną a wydajnością. System idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu, zwłaszcza w służbie zdrowia oraz branży HoReCa.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 252,20 zł Cena brutto 310,20 zł

 • Tork papier toaletowy w składce miękki Premium

  System dozowania papieru toaletowego Tork w składce zapewnia higieniczne dozowanie pojedynczych odcinków, które ogranicza odpadki i koszt konserwacji. Tork papier toaletowy w składce miękki Premium zapewnia wyjątkowy wygląd, miękkość i wydajność. System idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu, zwłaszcza w służbie zdrowia oraz branży HoReCa.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 210,00 zł Cena brutto 258,30 zł

 • Tork Premium papier toaletowy w składce ekstramiękki

  System dozowania papieru toaletowego Tork w składce zapewnia higieniczne dozowanie pojedynczych odcinków, które ogranicza odpadki i koszt konserwacji. Papier toaletowy Tork Premium w składce ekstramiękki zapewnia wyjątkowy wygląd, miękkość i wydajność. System idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu, zwłaszcza w służbie zdrowia oraz branży HoReCa.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 248,01 zł Cena brutto 305,05 zł

 • Tork SmartOne® mini papier toaletowy w roli

  System dozowania papieru toaletowego Tork SmartOne mini dozuje pojedyncze odcinki, redukując zużycie nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych dozowników z rolką jumbo, co przekłada się na więcej wizyt na rolkę. Pojemne rolki papieru toaletowego Tork SmartOne Mini sprawdzą się w wymagających łazienkach o niskim, średnim i wysokim natężeniu ruchu – w zależności od wybranego dozownika Tork SmartOne Mini.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 195,24 zł Cena brutto 240,15 zł

 • Tork SmartOne® papier toaletowy w roli

  System dozowania papieru toaletowego w roli Tork SmartOne dozuje pojedyncze odcinki, redukując zużycie nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych dozowników do papieru toaletowego w roli jumbo, co przekłada się na więcej wizyt na rolkę. Pojemne rolki papieru toaletowego Tork SmartOne Mini sprawdzą się w wymagających łazienkach o niskim, średnim i wysokim natężeniu ruchu – w zależności od wybranego dozownika Tork SmartOne Mini.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 157,24 zł Cena brutto 193,40 zł

 • Tork Mid-size papier toaletowy, 2-warstwowy

  Dozownik Tork do papieru toaletowego Mid-size w średnich rolkach to nowoczesne i wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Papier toaletowy w średnich rolkach miękki Advanced to idealne połączenie atrakcyjnej ceny i wydajności.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 231,10 zł Cena brutto 284,25 zł

 • Tork Mid-size miękki papier toaletowy, 2-warstwowy

  Dozownik Tork do papieru toaletowego Mid-size w średnich rolkach to nowoczesne i wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Papier toaletowy Tork w średnich rolkach miękki Premium oferuje luksusowy wygląd i dotyk oraz doskonałą wydajność.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 269,11 zł Cena brutto 331,00 zł

 • Tork Mid-size ekstra miękki papier toaletowy, 3 warstwowy

  Dozownik Tork do papieru toaletowego Mid-size w średnich rolkach to nowoczesne i wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Papier toaletowy Tork w średnich rolkach ekstra miękki Premium oferuje luksusowy wygląd i dotyk oraz doskonałą wydajność.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 311,34 zł Cena brutto 382,95 zł

 • Tork - papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek Universal – 2 warstwy

  Uniwersalny papier toaletowy Tork do dozownika z automatyczną zmianą rolek zaspokaja podstawowe potrzeby i stanowi oszczędne rozwiązanie dla łazienek o małym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 157,24 zł Cena brutto 193,40 zł

 • Tork Soft Conventional Toilet Roll – papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek miękki Premium – 3 warstwy

  Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki Tork miękkiemu papierowi toaletowemu w rolce konwencjonalnej. Ten miękki papier toaletowy zachwyca wyglądem i dotykiem, jest wydajny i sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 188,90 zł Cena brutto 232,35 zł

 • Tork - papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek ekstra miękki - Premium – 4 warstwy

  Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki Tork miękkiemu papierowi toaletowemu w rolce konwencjonalnej. Ten niebywale miękki papier toaletowy zapewnia luksusowy wygląd i dotyk oraz doskonałą wydajność. Sprawdzi się w eleganckich łazienkach w hotelach i biurowcach.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 153,05 zł Cena brutto 188,25 zł

 • Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced, 1-warstwowy

  System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced, 1-warstwowy łączy przystępną cenę i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 174,15 zł Cena brutto 214,20 zł

 • Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced

  System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy mini jumbo Advanced, 2-warstwowy łączy przystępną cenę i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 174,15 zł Cena brutto 214,20 zł

 • Tork papier toaletowy jumbo Advanced

  System Tork Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy jumbo Advanced, 2-warstwowy łączy korzystną cenę i wydajność. To idealne rozwiązanie dla łazienek o dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 146,67 zł Cena brutto 180,40 zł

 • Tork papier toaletowy jumbo miękki Premium

  System Tork Jumbo oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Rolka jumbo oferuje znacznie więcej papieru toaletowego niż zwykła rolka. Tork papier toaletowy jumbo miękki Premium, 2-warstwowy zapewnia wysoką jakość, miękkość i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 216,34 zł Cena brutto 266,10 zł

 • Tork papier toaletowy jumbo Universal, 1-warstwowy

  System Tork Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Papier toaletowy Tork Jumbo Universal, 1-warstwowy spełnia podstawowe potrzeby w niewygórowanej cenie i sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 115,04 zł Cena brutto 141,50 zł

 • Tork papier toaletowy Mini Jumbo miękki Premium

  System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Papier toaletowy Tork Mini Jumbo miękki Premium, 2-warstwowy zapewnia doskonały wygląd, miękkość i wydajność. Polecany do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 252,20 zł Cena brutto 310,20 zł

 • Tork dozownik do nakładek sedesowych

  Dozownik do nakładek sedesowych Tork zapewnia wyższy poziom higieny w łazience dzięki pojedynczemu dozowaniu nakładek.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 131,91 zł Cena brutto 162,25 zł

 • Tork dozownik do nakładek sedesowych

  Dozownik do nakładek sedesowych Tork zapewnia wyższy poziom higieny w łazience dzięki pojedynczemu dozowaniu nakładek.

  Dowiedz się więcej
  Cena netto 131,91 zł Cena brutto 162,25 zł

Produkty 1 do 20 z 38

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2