Tork - Ręczniki papierowe

Produkty 1 do 20 z 38

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Tork Xpress® łatwo rozpuszczalny ręcznik Multifold w składce wielopanelowej

  Łatwo rozpuszczalne ręczniki do rąk Tork Xpress® Multifold w składce wielopanelowej. Idealne rozwiązanie tam, gdzie ręczniki można wrzucać do toalety zamiast do kosza na odpady. Ręczniki pasują do dozownika do ręczników w składce wielopanelowej Tork Xpress®. Pozwalają zmniejszyć zużycie oraz ilość odpadów dzięki niezawodnemu dozowaniu odcinek po odcinku. Zapewniają przy tym komfort i wysoki poziom higieny Twoim gościom.

  Dowiedz się więcej
  476,50 zł (387,40 zł bez podatku)

 • Tork PeakServe® dozownik do niekończących się ręczników do rąk

  Tork PeakServe®: najnowsza innowacja stworzona z myślą o łazienkach z dużym natężeniem ruchu, gdzie priorytetem jest krótki czas sprzątania oraz niezakłócony przepływ gości. System jest kompatybilny z Tork PeakServe®dozownikiem niekończących sięręczników do rąk. Mieści ponad 2100 ręczników, które są dozowane szybko i płynnie, co przyspiesza ruch użytkowników. Skompresowane wkłady zapewniają szybką wymianę. Można je dokładać w każdej chwili, a ich rozmiar zapewnia łatwe przechowywanie i transport, dzięki czemu personel może skupić się na sprzątaniu, a nie wymianie wkładów.

  Dowiedz się więcej
  884,50 zł (719,11 zł bez podatku)

 • Tork PeakServe® dozownik do niekończących się ręczników do rąk

  Tork PeakServe®: najnowsza innowacja stworzona z myślą o łazienkach z dużym natężeniem ruchu, gdzie priorytetem jest krótki czas sprzątania oraz niezakłócony przepływ gości. System jest kompatybilny z Tork PeakServe®dozownikiem niekończących sięręczników do rąk. Mieści ponad 2100 ręczników, które są dozowane szybko i płynnie, co przyspiesza ruch użytkowników. Skompresowane wkłady zapewniają szybką wymianę. Można je dokładać w każdej chwili, a ich rozmiar zapewnia łatwe przechowywanie i transport, dzięki czemu personel może skupić się na sprzątaniu, a nie wymianie wkładów.

  Dowiedz się więcej
  884,50 zł (719,11 zł bez podatku)

 • Tork Matic® miękki ręcznik w roli Advanced

  Zaskocz gości miękkim ręcznikiem do rąk w roli Tork Matic® Advanced. Skutecznie suszy dłonie i wyróżnia się atrakcyjnym dekorem w kształcie szarego listka. Rolki pasują do Tork Matic® dozownika do ręczników w roli, stworzonego z myślą o łatwej konserwacji w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Oszczędza czas i ogranicza zużycie dzięki dozowaniu odcinek po odcinku.

  Dowiedz się więcej
  410,50 zł (333,74 zł bez podatku)

 • Tork Matic® niebieski ręcznik w roli Advanced

  Tork Matic® niebieski ręcznik w roli Advanced jest dopuszczony do kontaktu z żywnością, co czyni go idealnym produktem do czyszczenia stanowisk pracy w środowisku gastronomicznym. Rolki pasują do Tork Matic® dozownika do ręczników w roli, stworzonego z myślą o łatwej konserwacji w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Oszczędza czas i ogranicza zużycie dzięki dozowaniu po jednym odcinku.

  Dowiedz się więcej
  426,50 zł (346,75 zł bez podatku)

 • Tork Matic® ręcznik w roli zielony Advanced

  Tork Matic® ręcznik w roli zielony to gruby i chłonny produkt, który skutecznie suszy dłonie. Ręcznik pasuje do dozownika do ręczników w roli Tork Matic®, stworzonego z myślą o łatwej konserwacji w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Oszczędza czas i ogranicza zużycie dzięki dozowaniu zawsze po jednym odcinku.

  Dowiedz się więcej
  365,50 zł (297,15 zł bez podatku)

 • Tork Matic® ekstra długi ręcznik w roli

  System dozowania ręczników w roli Tork Matic® (H1) charakteryzuje się dużą pojemnością – idealną dla łazienek o dużym natężeniu ruchu w obiektach takich jak szkoły czy lotniska.

  Dowiedz się więcej
  568,50 zł (462,20 zł bez podatku)

 • Tork Xpress® miękki ręcznik Multifold w składce wielopanelowej

  Zapewnij wysoki komfort wycierania dłoni swoim gościom, wybierając duże i miękkie ręczniki Tork Xpress® Multifold Premium w składce wielopanelowej, które są łagodne dla dłoni i pozwalają stworzyć wrażenie luksusu. Ręczniki pasują do Tork Xpress® dozownika do ręczników w składce wielopanelowej, który sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu. Nie zajmuje dużo miejsca i zapewni wygodę oraz higienę dla Twoich gości.

  Dowiedz się więcej
  384,50 zł (312,60 zł bez podatku)

 • Tork Xpress® miękki ręcznik Multifold w składce wielopanelowej

  Zapewnij wysoki komfort osuszania dłoni dla swoich gości, wybierając Tork Xpress® miękkie ręczniki Multifold w składce wielopanelowej Premium, które są łagodne dla dłoni i pozwalają stworzyć wrażenie luksusu. Ręczniki pasują do Tork Xpress® dozownika do ręczników w składce wielopanelowej, który sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu. Nie zajmuje dużo miejsca i zapewni wygodę oraz higienę dla Twoich gości.

  Dowiedz się więcej
  419,50 zł (341,06 zł bez podatku)

 • Tork dozownik do woreczków sanitarnych

  Dozownik do woreczków sanitarnych Tork z linii Elevation to dyskretne i wygodne rozwiązanie dla każdej łazienki, które pozwala higieniczne pozbyć się odpadów. Dozowniki Tork Elevation wyróżniają się praktycznym i nowoczesnym wyglądem, który zapada w pamięć gości.

  Dowiedz się więcej
  34,50 zł (28,05 zł bez podatku)

 • Tork Xpress® ręcznik Multifold w składce wielopanelowej

  Zapewnij komfort wycierania dłoni swoim gościom, wybierając duże i miękkie ręczniki Tork Xpress® Multifold w składce wielopanelowej, które są łagodne dla dłoni i dają wrażenie luksusu. Ręczniki pasują do dozownika do ręczników w składce wielopanelowej Tork Xpress®, który sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu. Nie zajmuje dużo miejsca i zapewni wygodę oraz higienę dla Twoich gości.

  Dowiedz się więcej
  372,50 zł (302,85 zł bez podatku)

 • Tork Xpress® miękki ręcznik Multifold w składce wielopanelowej

  Zapewnij komfort wycierania dłoni swoim gościom, wybierając miękkie ręczniki Advanced Tork Xpress® Multifold, które są łagodne dla dłoni i dają wrażenie luksusu. Ręczniki pasują do dozownika do ręczników w składce wielopanelowej Tork Xpress®, który sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu. Nie zajmuje dużo miejsca i zapewni wygodę oraz higienę dla Twoich gości.

  Dowiedz się więcej
  453,50 zł (368,70 zł bez podatku)

 • Tork Singlefold ekstramiekki ręcznik w składce ZZ Premium

  Zaskocz gości miękkim ręcznikiem Tork w składce ZZ Premium, który łagodnie suszy dłonie i daje wrażenie luksusu. Ręczniki pasują do Tork dozownika do ręczników Singlefold (w składce ZZ), który sprawdzi się w wymagających warunkach. Dozowanie po jednym odcinku pomaga kontrolować zużycie i zachować wysoki poziom higieny.

  Dowiedz się więcej
  404,50 zł (328,86 zł bez podatku)

 • Tork Singlefold miękki ręcznik w składce ZZ

  Zadbaj o suszenie rąk, wybierając wysokiej jakości ręcznik w składce ZZ Tork Advanced. Doskonały wybór, gdy liczy się cena i wydajność. Ręczniki pasują do Tork dozownika do ręczników Singlefold (w składce ZZ), który sprawdzi się w wymagających warunkach. Dozowanie po jednym odcinku pomaga kontrolować zużycie i zachować wysoki poziom higieny.

  Dowiedz się więcej
  321,50 zł (261,38 zł bez podatku)

 • Tork ręcznik w składce ZZ zielony Advanced

  Zadbaj o suszenie rąk, wybierając wysokiej jakości ręcznik w składce ZZ Tork Advanced. Doskonały wybór, gdy liczy się cena i wydajność. Ręczniki pasują do Tork dozownika do ręczników Singlefold (w składce ZZ), który sprawdzi się w wymagających warunkach. Dozowanie odcinek po odcinku pomaga kontrolować zużycie i zachować wysoki poziom higieny.

  Dowiedz się więcej
  308,50 zł (250,81 zł bez podatku)

 • Tork ręcznik w składce ZZ łatwo rozpuszczalny Advanced

  Łatwo rozpuszczalne ręczniki w składce ZZ Advanced to doskonały wybór, gdy liczy się cena i wydajność. Sprawdzą się w sytuacjach, gdy ręczniki można wrzucać do toalety zamiast kosza na odpady. Ręczniki pasują do dozownika Tork do ręczników w składce ZZ, który sprawdzi się w wymagających warunkach. Ogranicza zużycie oraz ilość odpadów dzięki niezawodnemu dozowaniu odcinek po odcinku.

  Dowiedz się więcej
  356,50 zł (289,84 zł bez podatku)

 • Tork Singlefold zielony ręcznik w składce ZZ

  Spełnij podstawowe potrzeby w zakresie osuszania dłoni, wybierając Tork uniwersalny ręcznik Singlefold (w składce ZZ), który stanowi skuteczne i oszczędne rozwiązanie. Ręczniki nadają się do Tork dozownika do ręczników Singlefold, stosowanego w wymagających warunkach otoczenia, pomagają kontrolować zużycie i przyczyniają się do poprawy higieny dzięki niezawodnemu dozowaniu zawsze po jednym odcinku.
  Dowiedz się więcej
  285,50 zł (232,11 zł bez podatku)

 • Tork PeakServe® niekończący się ręcznik do rąk

  Tork PeakServe® w dozowniku Elevation: najnowsza innowacja stworzona z myślą o łazienkach z dużym natężeniem ruchu, gdzie priorytetem jest krótki czas sprzątania oraz niezakłócony przepływ gości. System jest kompatybilny z Tork PeakServe®dozownikiem niekończących sięręczników do rąk. Mieści ponad 2100 ręczników, które są dozowane szybko i płynnie, co przyspiesza ruch użytkowników. Skompresowane wkłady zapewniają szybką wymianę. Można je dokładać w każdej chwili, a ich rozmiar zapewnia łatwe przechowywanie i transport, dzięki czemu personel może skupić się na sprzątaniu, a nie wymianie wkładów. Dozowniki Elevation charakteryzują się praktycznym i nowoczesnym wyglądem.

  Dowiedz się więcej
  411,50 zł (334,55 zł bez podatku)

 • Tork dozownik do woreczków sanitarnych

  Dozownik do woreczków sanitarnych Tork z linii Elevation to dyskretne i wygodne rozwiązanie dla każdej łazienki, które pozwala higieniczne pozbyć się odpadów. Dozowniki Tork Elevation wyróżniają się praktycznym i nowoczesnym wyglądem, który zapada w pamięć gości.

  Dowiedz się więcej
  34,50 zł (28,05 zł bez podatku)

 • Tork Matic® dozownik do ręcznika w roli z sensorem Intuition™ Biały

  Tork Matic® dozownik do ręcznika w roli z sensorem Intuition™ z linii Elevation zapewnia gościom wyjątkowe, bezdotykowe osuszanie rąk. Dozowniki Tork Elevation wyróżniają się praktycznym i nowoczesnym wyglądem, który zapada w pamięć gości.

  Dowiedz się więcej
  1342,50 zł (1091,46 zł bez podatku)

Produkty 1 do 20 z 38

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2